Call of Duty: Black Ops: Annihilation pro PC a PS3 konečně vydáno + další novinky

Pokud si nedočkáním koušete nehty nebo neustále závidíte hráčům na Xboxu 360 (obojí však považujeme za nepravděpodobné), už můžete mít klid. V průběhu dneška byl totiž na PC a PlayStation 3 konečně vydán třetí stažitelný přídavek pro CoD: Black Ops s názvem Annihilation. Podle současných informací má jít o poslední DLC, nicméně zaměstnanci Treyarchu už stihli nejednou naznačit, že nás možná čeká ještě něco dalšího. Tomu bychom se koneckonců nedivili, Activision přece musí mít v záloze nějaký DLC tahák pro spuštění služby Call of Duty Elite.

Když už zmiňujeme Elite, sluší se zmínit, že před nedávnem prosákla na povrch informace, že beta, jež aktuálně probíhá na Xboxu a na PS3 udeří každou chvíli, nakonec dorazí i na PC. Bohužel si ale budeme muset počkat až do podzimu. Ono stejně zatím není moc co konzolistům závidět.

Ještě se zmíníme o nadcházejícím Double-XP víkendu, jenž proběhne již tento víkend na všech platformách. Pokud tedy z jakéhokoliv důvodu stále prahnete po zkušenostních bodech, aspoň na chvíli si hru zahrajte.

Štítky: , | Rubriky: Call of Duty: Black Ops
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments