Nový PAM

Finální verze PAMu už sice vyšla, ale autoři tohoto známého módu jak z CoD 2, tak z CoD 4 nás překvapili další verzí, která ve většině opravuje nějaké chybky, ale také přináši menší změny.

Nynější verze 4.01 opravuje např. pro někoho možná výhodnou chybu, že skóre se z jedné mapy přeneslo na další mapu. Dále je opravena chyba na Linux serveru. Opravených chyb je více, přesně 12, tedy jestli autoři nějakou chybu nezapoměli napsat

Nová verze neopravuje jen chyby, ale přidává i zajímavé věci, více o chybách a změnách v této verzi naleznete na tomto fóru.

Nevíte jak ale takový PAM můžete použít i vy, pokud tedy nevlastníte nějaký server? Stačí vám k tomu i vaše PC! Jednu věc ale mít musíte. A to veřejnou IP. Bez veřejné IP se ani nemusíte pokoušet server spouštět. IP také musí být pevná, tzn. že se nesmí po každém zapnutí PC změnit. Tedy šlo by to, ale pokaždé byste měli jinou IP serveru.

Teď se ale pojďme podívat na samotné spuštění. Není nijak zvláště těžké, stačí rozbalit archiv, který od nás stáhnete a složku nahrát tam kde máte nainstalované Call of Duty 4 (defaultně C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 – Modern Warfare) a spustit spouštěcí soubor. Toť vše, nejdřív si ale nastavte cfg serveru dle svých představ a užívejte si hraní na nové verzi PAMu.

STÁHNOUT PAM 4.01
Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments