První česká recenze! Tiscali Games hodnotili 9/10!

První česká recenze se objevila na oblíbeném českém herním serveru Tiscali Games, napsal ji Ivan Kratochvíl a hra od něj dostala druhé nejvyšší hodnocení, tj. 9/10.

Redaktor je ze hry nadšen , a tvrdí: „Podtitul Modern Warfare jasně napovídá, v čem tkví podstata největší změny zavedené herní série (recenze CoD1, CoD:UO, CoD2, CoD3). Je to posun v čase z druhé světové války do současnosti, proto se připravte na moderní zbraně, elektronické systémy, leteckou podporu, satelity atd. Příběh popisuje imaginární konflikt v jednom neupřesněném státu na Středním východě, který vyeskaluje až k reálnému nebezpečí použití jaderné zbraně odcizené z arzenálu Rudé armády. Američtí mariňáci jsou proto vysláni zabránit teroristům v nejhorším a jejich britští kolegové z SAS, ve spolupráci s ruskými jednotkami, stíhají na Ukrajině dodavatele nukleární bomby.

Scénář nelze hodnotit jako originální, de facto je to pořádně provařené klišé. Když už jsme se konečně zbavili německého Wehrmachtu, dostaneme druhou nejprofláknutější sortu nepřátel – teroristy a rusky (ukrajinsky) mluvící vojáky. Protože však děj neustále osciluje mezi událostmi na Středním východě a pátráním na Ukrajině, je poměrně zajímavý a napínavý. Autoři velmi efektivně zabraňují stereotypu, poněvadž grafika prostředí se neustále mění, stejně jako náplň jednotlivých misí.„.

A to je jen část této dlouhé recenze. Pro přečtení této recenze mne hra již po několikáté skvěle nadchla a můžu říct, že tato hra je opravdu skvělá, jedna mise lepší jak druhá! U recenze dokonce naleznete skvělé video z prvních 10 minut hry a video z první kapitoly, druhé mise.

Celou recenzi si můžete přečíst, jak jinak, než na Tiscali Games!

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments