Sedm nových screenshotů a nové informace o umělé inteligenci a kampani

Na internetu se objevilo 7 zbrusu nových screenshotů ve velmi dobré kvalitě a v rozlišení 1280×768. Všimněte si, že poslední screenshot se odehrává ke konci druhé světové války v troskách zničeného Berlína.

Název hry byl také potvrzen na Call of Duty: World at War a producent hry potvrdil, že každý build hry je posílán do Infinity Ward, kteří jím zasílají své cenné poznatky. Máme se prý těšit na nejlepší díl celé série. Call of Duty: World at War bude obsahovat dvě kampaně (americkou v Pacifiku a ruskou v Evropě), z nichž obě dvě poběží paralerně a asi v poměru 1:1.

A to nejlepší nakonec – měli bychom se dočkat i zbrusu nového systému umělé inteligence. Nepřátelé budou taktizovat a rozumně myslet, takže není vyloučeno, že se vám během akce objeví za zády a náhle vás překvapí svou přesnou palbou. Dokonce se prý bude stávat, že japonští odstřelovači budou schovaní v korunách stromů a jednoho z vašich vojáků schválně střelí do jedné z končetin, což pro ně znamená další cíl v podobě vojáka, který zraněnému přispěchá na pomoc.

Platformy PC, X360, PS3 a Wii byly potvrzeny, stejně jako datum vydání – podzim tohoto roku. Máme se na co těšit!

Štítky: , | Rubriky: Call of Duty 5: World at War
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments