Seznam základních příkazů

Příkazy se používají k ovládání serveru. Samozřejmě můžete používat i prográmky, které vás od těchto příkazů oprostí, osobně ale žádný takový program nepoužívám. Raději si daný příkaz do konzole napíšu a je hotovo. V tomto návodu bych vám rád představil hlavně RCON příkazy pro administraci samotného serveru a další příkazy, které můžete použít i vy jako normální hráči.

To je začátek dalšího návodu, ve kterém si ukážeme základní seznam RCON příkazů, ale ti z vás, kteří se v serverech vyznají je už určitě znají. Je tu ale opět hodně těch, kteří RCON příkazy nikdy nepoužívali a někteří ani nevědí co to je.

V tomto základním seznamu příkazů naleznete všechny nejdůležitější příkazy pro základní ovládání jakéhokoliv serveru.

Samozřejmě existují i prográmky, díky kterým můžete ovládat celý server bez znalosti takovýchto příkazů. Avšak pro ty, kteří si chtějí server opečovávat hezky přes konzoli, je tento návod určen. Nezapomínejte, že před každý RCON příkaz musíte dát lomítko (/), jinak se celý tento příkaz zobrazí i mezi ostatními zprávami, a například i přihlašování by to mohlo způsobit nemalé potíže. Příkazy také pište bez uvozovek.

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky nebo chcete doplnit ještě nějaký příkaz, pište do komentářů.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments