Skiny do hry

V této novince bych vám chtěl připravit takový menší plánek, podle kterého budete moci na tomto webu nalézat nové skiny do Call of Duty 4.

V součtu se každý týden přidá na web min. 7 nových skinů. Momentálně se skiny stále víc a víc vytvářejí a tak je možné, že toto číslo bude neustále narůstat!

Nové skiny můžete tedy očekávat vždy v pátek, kdy bude přidáno 7 skinů a o víkendu mohou další přibývat.

No a abych tu „nekecal“ jen o „rozvrhu“ nových skinů, napíšu něco o dvou nových skinech, které jsem včera přidal. První z nich nese jméno Desert Tiger Stripe a vypadá, že se autorovi celkem povedl. Druhý skin změní oblek určitých vojáků na vojáky s Tureckými uniformami. Skin nese název GThief’s TURK Spec OPs 2 a jeho velikost je 4.3 MB, což rozhodně přesahuje velikost prvního skinu, který má velikost 2MB, ale pouze do té doby, než ho rozbalíte 🙂

obr

A jaké skiny můžete očekávat dále? Určite nadále skiny vojáků, zbraní atp.. Samozřejmě se občas najdou i takové ty speciální skiny, např. jiný povrch plechovek nebo další zajímavosti.

Spousta z vás si ale stále říkají kdy už konečně vyjdou nějaké ty mapky, že je to tak? Na odpověď si musíte počkat do další novinky…

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments