Absolutní hodnocení v další recenzi + nové screeny

S klidným svědomím vám mohu oznámit, že CoD4 je absolutní pecka! Dostala totiž už druhé nejvyšší hodnocení, tedy 10/10, tentokrát v britském Oficiálním Xbox 360 Magazínu – hodnocení se navíc týká jak singleplayerové kampaně, tak multiplayeru. Dle recenzenta není CoD4 v ničem revolučním, ovšem spojuje špičku všeho známého. Malou daní za prý výtečnou intenzitu a zábavnost SP je malá hrací doba, pouze 5-6 hodin na střední obtížnost. Autora recenze také zaujala mise „All ghillied up“, ve které hrajete za mladého kapitána Priceho (zřejmě potomka Priceho ze starších dílů CoD).

Potvrzen je také fakt, že po dokončení kampaně se vám otevře arkádový mód, ve kterém se vám budou do profilu přičítat body např. za headshoty. Multiplayer je prý rovněž vyníkající a dokonce i lepší než v Halo 3, alespoň v Xboxovém měřítku.

Rovněž byly uvolněny nové screenshoty, které vypadají, jak jinak než skvěle. Jsou vidět úžasné grafické efekty a celkové ztvárnění moderního konfliktu zkrátka nemá chybu a jak jste se již přesvědčili, není příliš náročné na výkon počítače. Zkrátka a jednoduše, už teď se jedná o herní událost roku!

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments