Nazi Zombies - Call of Duty: WW2

Kooperativní řezačka

Nazi zombies mód pro Call of Duty: WW2 je kooperativní krvavou řezačkou z prvky survival hororu. Spolu se svými kamarády online můžete postupovat speciální příběhovou linií udělanou právě pro tuto část hry. V čele si budete moci zahrát za hlavní postavy, které účinkují známí světoví herci. Jste připraveni na šílenou jízdu přes armádu nemrtvých?

Pro obrazy do Německa

Děj je zasazen do německé provincie Bavorsko, přesněji do vesnice Mittelburg, kam povedete svou nebojácnou jednotku hledající umělecká díla, která si nacisti elegantně nakradli během války. Cestou ale narazíte na otevřené podzemní katakomby, kde fanatická organizace nacistického doktora Petera Strauba, vytváří věhlasnou čtvrtou říší nemrtvých vojáků. Podzemí šíleného doktora však ukrývá mnohem víc, než si na první pohled může kdo představit.

Hrdinové lidské rasy

David Tennant známý z role doktora Tentha ve filmu Doctor Who a Kilgrava v seriálu Jessica Jones, propůjčí hlas hlavní postavě Drostana Hynda. Francouzská herečka Elodie Yung, známá jako Elektra v Netflix Cinematic Universe se představí ve hře jako Olivia Durant. Další postavou zombie módu bude nebojácná Marie Fisherová, kterou bude hrát kanadská herečka Katheryn Winnick (známá zejména ze seriálu Vikingové). Ve hře se objeví také německý kontroverzní režisér a tvůrce Udo Kier v roli doktora Petera Glucksbringer Strauba. Velkým přírůstkem a zároveň hlavní postavou v obsazení je americký herec Ving Rhames (známý z většiny populárních akčních filmů jako hlavní sekundant, např. Mission Impossible, Pulp Fiction aj.), jež ztvární velitele týmu Jeffersona Pottse.

Pozadí vývoje a ohlášení

Těsně po oficiálním odhalení Call of Duty: WW2 byl separovaně ohlášen také Nazi Zombies mód / DLC, který nám už může být povědomý z předchozích dílů série. Activision vysvětluje situaci – „…kompletně nový kooperativní mód s unikátní standalone příběhovou linkou bude nadupaným adrenalinovým zážitkem„. Spoluzakladatel Sledgehammer Games, Glen Schofield popisuje mód následovně – „Zoufalý pokus Třetí říše nabrat obrovské zálohy nemrtvých vojáků, k finálnímu střetnutí ve válce„. Více informací bude odhaleno na Comic Conu 2017, 20. července 2017.  

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments