Odhalení - Call of Duty: Black Ops 2

První zmínka (nepřímo) o hře Call of Duty: Black Ops 2 zazněla v listopadu 2011 od Roberta Koticka, tedy výkoného ředitele společnosti Activision Blizzard. ten ohlásil, že je ve vývoji nový díl akční série Call of Duty, jež projde mnoha změnami a vylepšeními. Nebylo však známo zda půjde o Black Ops 2 či další díl Modern Warfare, nebo dokonce o úplně nový zářez na pažbě série.

První únik informací však přišel již v únoru 2012, kdy Amazon France dala do předprodeje na svých stránkách Call of Duty: Black Ops 2 s provizorním box artem. Activision trval na odstranění této informace ze serveru, k němuž však nedošlo. Tomuto roporu přiložilo do ohně také CVéčko designera Hugo Beyera, který si svůj LinkedIn účet přidal také informaci, že se podílel na grafických pracích Black Ops 2, ačkoliv byl v té době zaměstnán u nezávislé Dallaské firmy Nerve Software.  této skutečnosti se nikdo nevyjadřoval.

O další měsíc později však došlo k úplnému provalení. Je to předmětem do diskuze, zda to dělají vývojáři a marketeři naschvál a pak si hrají na poškozené, ale děje se to a do herního zpravodajství to přináší jakýsi náboj. Oné provalení už bylo téměř jisté. Do rukou magazínu Kotaku se totiž dostala fotografie s plakátem Call of Duty: Black Ops 2, včetně data vydání. O 14 dní později proto Activision spolu s Treyarchem oficiálně zveřejnili hru Call of Duty: Black Ops 2 v prvním traileru a také s prvními obrázky ze hry.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments