Bonusy - Call of Duty 4: Modern Warfare

Bonusy

Seznam bonusů

Grenade Launcher (Granátomet)
Díky tomuto granátometu jistě zabijete více lidí, používejte ho ale s mírou, ať neschytáte moc nadávek Po každém respawnu máte v jednom granátometu 2 náboje. Doporučuji hlavně přesně mířit. Musíte také vzít v úvahu to, že granátomet nevystřelí granát přímo tam kam chcete. Vždy si povyskočte nebo miřte výš, než tam, kam má granát dostřelit. Použít ho můžete na všechny „Assault Rifles“.
Komentář: Při hraní určitě potkáte mnoho hráčů, kteří tento bonus používají a řeknete si „To je ale lama“. Pro některé to lama být může, ale je tento bonus mezi ostatními? Je, tak proč na něj pořád nadávat a urážet ty, kteří jej používají. Kdyby v „defaultní“ nabídce nebyl, tak je to něco jiného, ale věřte tomu, že tam je, a tak si někdy můžeme tyhle nadávky odpustit, nemyslíte? Osobně jsem tento bonus nějakou dobu také používal, hlavně k tomu, abych se dostal na 55 lvl.

Silencer (Tlumič)
V multiplayeru tento tlumič moc význam nemá, protože střelba přes něj trošku slyšet jde a za nějaký extra bonus ho nepovažuji. To už raději budu bez bonusu. Neznamená ale, že ho nepoužívám já, takže vy ho také nebudete používat. Nic vám v tom nebrání. Někteří možná ocení, že při výstřelu s tlumičem vás nepřátelé neuvidí na radaru. Určitě trošku ztlumí zvuk střely, jde ale o to, z jaké zbraně střílíte. Tento bonus můžete použít na „Assault Rifles, SMG a pistole“.
Komentář: Nebudu moc komentovat. Vyjádřil jsem se už v popisu. Osobně ho nedoporučuji, rozhodnutí je ale na každém z vás. Třeba se vám bude líbit, anebo vám i pomůže k zabití více nepřátel

Red Dot Sight (Červená tečka)
Skvělý bonus, který vám určitě pomůže při zabíjení. Díky „kolimátoru“ budete lépe mířit. Použít ho můžete na „Assault Rifles, SMG, LMG a brokovnice“.
Komentář: Snad nejlepší bonus, který v Call of Duty 4 je! Díky němu jsem zabil o hodně více nepřátel než s klasickým zaměřováním u zbraně. DOPORUČUJI!

Grip
Význam tohoto bonusu je v tom, že budete lépe držet zbraň a bude se vám s ní lépe střílet a pohybovat. Využijete jen u brokovnic a LMG.
Komentář: Doporučuji hlavně těm, kteří používají brokovnice a LMG. Tento bonus používám nebo jsem používal u brokovnic a myslím, že i u LMG. Hned změnu nepoznáte, ale určitě se s ní lépe střílí, ne?

ACOG Scope
Pokud na nějakou zbraň použijete tento bonus, sice uvidíte lépe do dálky, ale určitě se zhorší ovladatelnost zbraně. Přesto doporučuji vyzkoušet, ale na zbraně typu P90 atd.. (Assault Rifles) jej raději nepoužívejte. Tento bonus můžete používat na „Assault Rifles, SMG, LMG a sniperkách“.
Komentář: Určitě vyzkoušejte a třeba s nim více nepřátel zabijete! Pokud ale ne, doporučuji zkusit jiný bonus

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments