Rozhovor – The Capone Story - Rozhovory

Rozhovor s DraVenem o modifikaci The Capone Story

1) Ahoj, mohl by ses nám malinko představit a říci nám něco málo o sobě?
Ahoj, jmenuji se DraVen, v minulosti jsem již pracoval na několika modifikacích, ale pod jiným nickem, takže mě někdo možná teď poznáváte. Některé modifikace měly opravdu úspěch. Vytvořil jsem již také okolo 10-15 map, které používají dokonce i klany.

2) Dobrá, to bylo takové malé představení našim čtenářům a nyní zabrousíme k našemu tématu, budeme hrát za tři charaktery, můžeš nám o nich říci nějaké bližší informace?
Charaktery, za které budete hrát jsou Caponeho poskoci, budete s nimi hrát především v singleplayerových misích zaměřených na likvidaci jednotlivých nepřátel. Ačkoliv si nejsem jistý jménem tohoto charakteru, myslím, že byl shozen ze střechy nad dvorem, kde se Capone chystal vyřknout rozsudek nad vězněm (poté, co je chycen v soudní síni s revolverem, jak plánuje vraždu hlavního "Nedotknutelného"). Také si zahrajete za člena Nedotknutelných, vaše mise za tento charakter budou především v duchu ilegálních operací, podvodů atd. Tyto charaktery jsou úmyslně více akční a obsahují méně stealth prvků. Policejní důstojníci také v singleplayeru využívají zákony, vytrvalé policejní patroly hlídají jakékoli chyby vedoucích gangsterů v Chicagu za Caponeho vlády. Vaše mise budou obsahovat sabotáže, Caponeho práce, krádeže z importu a několik dalších věcí, o kterých chci, aby zůstali v tajnosti jako překvapení.

3) Jak jste vlastně přišli k nápadu vytvořit modifikaci o gangsterovi?
V minulosti jsem byl fanda hry Kingpin: Life of Crime. Vždy mě zajímalo, jak se Al Capone z ničeho nic zmocnil celého Chicaga a sledoval jsem také filmy na toto téma. Právě to mě totiž inspirovalo k tomu, abych vytvořil tuto modifikaci.

4) Na co všechno se budeme moci těšit?
Media by se měly objevit již velmi brzy. Budete se moci těšit na jednu extrémně velkou mapu, která se bude jmenovat "street walkers". Půjde o mapu, ve které se budou dít hlavně náhodně útoky policií.

5) Kdy začnete vytvářet modifikaci, nebo ji už vytváříte?
Takže, již jsme začali, ale vytváříme zatím velmi pomalu, vše se změní až za několik týdnů, v tomto okamžiku se naše práce rapidně zvýší, do této chvíle budeme postupně vypouštět informace a modely.

6) A co datum vydání modifikace, mohl bys nám prozradit nějaké bližší informace?
Bohužel, toto je v této době těžká otázka, ačkoli já doufám, že MP část bude uvolněna dříve než část SP.

7) Jak to bude s novými zbraněmi? V tomto období byly opravdu velmi zajímavé zbraně, můžeme tedy očekávat zbraně z této doby?
Jistě, můžu jmenovat např. samopaly, revolvery, basebalovou pálku a ještě mnohem více, budou zde i vozidla z této doby (některé modely jsou již hotovy).

8) Kolik lidí bude pracovat na tomto projektu?
Nové mapy, větší, než ty staré, MP a SP, přes 500 map, 40MB nových textur, všechny nové charaktery, modely, skiny, všechny nové herní mody, efekty. Můžete si představit, kolik toho bude, také si můžete udělat obrázek, kolik lidí na těchto věcích bude pracovat, velice hodně…

9) Jakou můžeme očekávat velikost modifikace?
Očekáváme, že MP a SP vydáme samostatně, ta první verze bude mít mezi 150-200 MB, která bude menší, bude pro majitele pomalejšího internetu, naopak ta větší bude mít mezi 200-400 MB.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments