Shrnutí novinek za rok 2006 - Články

Shrnutí novinek za rok 2006

Nová stránka 1

Rok 2006 je za námi, a tak jsme se rozhodli, že sepíšeme článek, který tento rok webu CallOfDuty2.cz srhne.

Hned v lednu se krom malých úprav webu také vrátil FragMan, šéfredaktor tohoto webu od samého začátku. Byla by také škoda nezmínit malou aférku ohledně nelegální češtiny.

Únor byl pohodový měsíc. Nějakou chvíli kvůli problém na Phorum.cz sice naše fórum nefungovalo, ale tento problém se brzy vyřešil. Spustili jsme hosting clanwebů (týkajících se CoD 2, samozřejmě), avšak tato akce neměla moc velký úspěch.

Březen byl ve znamení příchodu nové posily, a to mcmichala, který byl jednu dobu i šéfredaktorem. Slavili jsme první narozeniny a spustili jsme RSS kanál.

V dubnu jsme si z vás vystřelili pomocí aprílové novinky o chystaném datadisku ke Call of Duty 2. Pak byl nějakou dobu klid, až 27. dubna začaly obrovské problémy, protože náš tehdejší hosting web vypínal z důvodu vysokého trafficu.Vyřešilo se to omezením downloadů, které jsme "po bouři" opět spustili.

Květen byl skvělý měsíc, kdy se vůbec nic nedělo. Žádná změna webu, vůbec nic. Naproti tomu vyšlo spoustu zajímavých novinek, například první screenshot z konzolového Call of Duty 3.

V červnu jsme spustili fansite o Call of Duty 3, který však z důvodu nedostatku času moc úspěšná nebyla. Měli jsme také problémy s nedostatkem redaktorů, a tak jsme vyhlásili nábor. To byl úspěšný krok, neboť k nám přišel Foli, hlm a KnOwn Pl@yer.

Prázdniny byly ve znamení novinek. Červenec byl měsíc, kdy jsme zprovoznili speciální novinkovou sekci Progaming news a provedli antispamová opatření

Srpen byl snad ještě pokrokovější. Registraci a přihlašování uživatelů jsme sice nedávno zrušili, ale určitě jsme získali nové zkušenosti tím, že ne každé vylepšení je k dobru. Za zmínku také stojí spuštění sekce Funny screenshoty, která je úspěšná i dnes.

V září se problémy ohledně hostingu opakovaly, což jsme vyřešili přechodem ke Station.cz, kde jsme dodnes a jsme spokojeni. Web také zažil velký comeback, ve kteérm jsme slibovali vlastní server. Bohužel, nějak se to zvrtlo 🙁

Říjnové zajímavosti se týkaly především možnosti objednání triček s motivem webu. Krok to byl velice úspěšný, a počet prodaných kusů je příjemně vysoký. Vyhlásili jsme také další nábor, a tak k nám přišel Rimmer, který je aktivní dodnes a patří mu velké díky za downloady.

V listopadu jsme předělali Funny screenshoty na lepší systém, ve kterém si screenshoty sami nahrajete a my je pouze schválíme.

No a nakonec prosinec – web prodělal pár malých změn (například zjednodušení stahování, zrušení registrace uživatelů aj.) a vyhlásili velkou vánoční soutěž.

 

To je vše. Hodně jsme toho za ten rok stihli, a věříme, že rok 2007 bude ještě úspěšnější!

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments