Demo – řešení některých problémů - Návody

Call of Duty 2 demo – řešení některých problémů
Už je to nějaký ten pátek, co vyšla dlouho očekávaná demoverze Call of Duty 2. A tak jsem si řekl, že napíšu nějaký ten článek, který se bude řešení problémů s demem.
Instalace:
Po stáhnutí souboru a následného spuštění instalačního procesu vyčkejte, než se instalační soubory rozpakují do předem určeného adresáře. Poté by se měl spustit instalační program. Neměli byste mít žádné problémy, ideální je však mít na disku aspoň 2GB volného prostoru. Po instalaci už můžete kliknout na ikonku Call of Duty 2 demo, která se vám vytvořila na ploše.

Spuštění hry:
Pokud máte splněné hardwarové požadavky a nainstalovány poslední DirectX (9.0c), tak by se vám po dvou videích mělo objevit menu. Teď bohužel připomínám, že pokud máte jiný operační systém než Windows XP nebo 2000, hru nespustíte.

Nejčastější problémy:
Nejčastějším problémem je zamrznutí hry po spuštění mise (konkrétně poté, co zmizí text popisující vám úkoly a lokaci). Tento problém zaznamenalo spoustu uživatelů (včetně mě), hlavně na grafických kartách ATi řady 9600. Zkuste si proto nainstalovat nejnovější ovladače. Pokud by problém i nadále přetrvával, musíte ve hře vypnout Anti-aliasing a zapnout Force DirectX 7.

Další problém je s přepínáním aplikace do jiné, pomocí známé zkratky ALT+TAB či ALT+ESC. Tohle bohužel nefunguje korektně a nedá se s tím nic dělat.
Některé uživatele také trápí příliš dlouhý loading – přestože se hra načítá prakticky stejnou dobu jako původní CoD, je v takovém případě potřeba vypnout některé rezidentní programy (antivir, ICQ aj.) a v nejhorším případě také defragmentovat disk.

Další problémy s demem nejsou známy, takže můžete své problémy posílat na e-mail Frag.Man@seznam.cz a jaké předmět uveďte „Problém s demem“.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments