Session – dojmy by Vinnie - Recenze

Session – dojmy by Vinnie

Na začátek bych rád podotknul, že tohle není fragmovie až tak docela, jak se zdá a tudíž nepíši recenzi, ale dojmy a poznatky z možná nově vzniklého druhu movie. The Session je movie, řekl bych, první svého druhu a je svým způsobem jedinečné.

Nemá skoro žádné intro ani outro a z fragpartu taky moc nepochytíte… Proč? Protože zde nejde o fragy, hudbu, ani představování hráčů. Zde jde pouze o editting smíchaný s CoD2. Jak sám autor, jenž si říká „Flo“ napsal: „Nešlo mi o fragy a nic takového, pokusil jsem se udělat unikátní movie, kde se zaměřím pouze na editting s timingem a celkový tajemný dojem„. Klobouk dolů, tohle se mu opravdu podařilo.

Movie by mohlo sloužit jako prezentace timingu sama o sobě. Efekty, obraz, hudba – všechno dokonale sedí a vy od první minuty budete sedět až do konce s očima upřenýma do monitoru a hltat každý glow, flash a všechny ostatní efekty, které se na vás pohrnou tak, až některé z vás mohou začít bolet oči. Mně se movie náramně líbilo, hlavně kvůli tomu, že přineslo něco nového a také proto, že je profesionálně udělané.

Prý se můžeme těšit na Session 2, takže já už se těším 🙂 Pokud jste fanoušci moviemakingu a CoD2, rozhodně si tento povedený unikát stáhněte a udělejte si dojem sami. Někdo bude nadšený jak já, někomu se možná líbit nebude, já však nemám co vytknout 🙂

Vinnie

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments