Act of War trailer – recenze - Recenze

ACT of WAR trailer – recenze by Vinnie

ACT OF WAR: Tento jedna a třičtvrtě minuty dlouhý trailer mi zaslal moviemaker BigDwarf, který dle mého má už nějaké ty zkušenosti za sebou.

Trailer nám představuje a upoutává nás na připravované movie ACT of WAR, na které je záhodno se těšit. Po stránce edittingu jsem byl velmi překvapen, tentokrát mile 🙂 Vše je krásně načasované a autor zapracoval na timingu dokonale, fragy rozhodně nejsou „tuctové“, ale mají říz.

Kvalita a barvy působí moc pěkně, avšak na můj vkus je video moc ostré (nemyslím kvalitou hry, to by bylo jen dobře), ale myslím zaostřením ve Vegasu. To je ovšem věc vkusu, mě to zde moc nesedí.

Hudba krásně sedí do videa, je adrenalinová a dodává tomu správnou chuť, tudíž zde bych pro jednou prominul fakt, že už byla párkrát použita (viz. Recasutra). Možná bych zvolil vyšší rozlišení, protože při zoomu se nám těžko někdy rozpoznává aktuální dění.

Mě se trailer líbil moc a těším se, co nám BigDWARF předvede ve full movie. Až na drobné nedostatky nemám co vytknout. Poutavé & originální – a o tom to je ne? 🙂

Hodnocení: 7.5/10

Vinnie

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments