KIROtopy movie – recenze - Recenze

KIROtopy movie – recenze by Vinnie

S moviečky se nám poslední dobou roztrhl pytel a než jsme se nadáli, je čas vzít si na paškál další kousek z produkce českých luhů a hájů jménem KIROtopy.

Ačkoliv movie není nijak dlouhé a neobsahuje žádné převratné efekty, nad kterými by zůstal rozum stát, nebojím se říci, že jsem lepší za posledních pár týdnů neviděl. Intro vzalo za své, co se pojetí týče. Žádný průlet mapami, ani pokus o příběh – jen lehké představení toho, co nás čeká a kdo se o práci postaral.

Krev dostatečně rozproudí rytmický hlásek zpěvaček z Atomic Kitten, který se podle mne k šílenému rozdávání no-zoomů hodí dokonale. Fragy jsou proti poměrně známým klanům a z většiny případů dech beroucí „bokovky“ snipou.

Nejvíce mě však uchvátila kvalita, která snad ani lepší být už nemůže a řadí se bezpochyby ke špičce. Možná někteří se slabším PC zaznamenají občas škubnutí, protože video používá kodek x264 a díky tomu dosahuje takové kvality.

Prakticky nemám movie co vytknout, až na případy Slow-mo, kdy při zpomalení jde vidět nízká hodnota natáčení, ale nic není dokonalé a k dokonalosti tomuhle kousku chybí opravdu málo. Po celou dobu se opravdu nebudete nudit, rozhodně stojí za stáhnutí.

Už se těším na další kousek z této dílny a doufám, že bude delší 🙂

Mé hodnocení je tedy: 8,9/10

Vinnie

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments