Vazy – The Godfather – recenze by Vinnie - Recenze

Vazy – The Godfather – recenze by Vinnie

Tohle druhé videjko je trošku starší, ale když jsem na něj narazil, nemohl jsem se na něj nepodívat a po zhlédnutí jsem si řekl, že by byl hřích se o něj s vámi nepodělit 

Vazy je známý moviemaker dobrých kvalit a hlavně kvalitní hráč se slušnou historií. Jeho tvorba mi nikdy nic moc neříkala a ani jeho poslední movie „Invazyion“ se mi moc nelíbilo, ale tenhle kousek je svým způsobem velice působivý.

Intro je jak vystřižené z filmu se stejnojmenným názvem jako movie, muzika jakbysmet.

Fragpart v sobě neskrývá nic nového, ale ani ohraného – fragy jsou proti tehdy známým a špičkovým klanům (movie je přece jenom starší, tak to berme v potaz) a celých 17 minut je na co koukat

Muzika, ach muzika…zde se dočkáte něčeho, co jste ještě neslyšeli, tenhle styl byl použit jednou v nejslavnějším CoD1 movie „e-WHOlution“ . V CoD2, pokud si pamatuji, tak jen v „Revenge“ a právě až u tohohle movie jsem narazil na opravdovou lahůdku v podobě soundtracku. Movie je celé zkomponováno pomocí artistů „1200 mics“ a „Astrix“, což jsou mí oblíbenci. Po celou dobu, už od první chvíle, budete sedět a upřeně zírat na fragy a hudba vám rozproudí krev v žilách na tolik, že se vsadím, že začnete pozvolna klepat koleny o sebe, a budete si podupávat a ani si to neuvědomíte, a když ne, mužete mi za to dát facku a pak jít k doktorovi, protože asi nejste normální 🙂 Já jsem málem vstal ze židle. Muzika nemusí lahodit všem, je to určitý styl, konkrétně „Psytrance“ a většina lidí se ho bojí použít do movie. Vazy se nebál a naplnil tím džbán do vrchovata a udělal jen dobře. Muzikaje jednoznačně nejsilnější stránka movie.

Kvalita a barvy – tak tady můžu říct to samé, co u Surrealism: kvalita dobrá, ostrá, ale barvy se nám někam zakutálely. Nejspíš zůstaly ve Vegasu pěkně za regálem dole v liště a nevylezly ven. Škoda.

Outro je v podobě HUD videoklipu známé progamingové písničky, kouká se na něj vcelku poklidně, ale mohlo být kratší. Titulky jsou samozřejmost. I zde ovšem chybí in-game sound.

Mé hodnocení je tedy: 8/10

Vinnie

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments