Cheaterská dmnce po ICQ

Dnes se mi stal opravdu zajímavý zážitek. Stalo se to odpoledne, když sem vyjel do Windowsu ze své oblíbené hry a čekala na mě žádost o autorizaci – jelikož jí jen tak nedávám – napsal jsem mu, co chce.

Byl to nějaký Fakinho, napsal mi „hoj hele ja potrebuju jestli bys mi mohl poskytnout nejaky cheaty na cod2“. Napsal jsem, že na to si našel toho pravého a vymámil jsem z něj nick, co používá na GameParku.

Oznámil jsem mu, že to nenechám jen tak a zveřejním jeho jméno. To, co mě čekalo potom, mě fakt překvapilo. Ne, že by začal prosit, abych o něm nic nepsal, ale on začal prosit, abych udělal výjimku a něco mu poslal, že prý „kdyz nejaky cheaty este najdu tak ti je poslu“.

To mě fakt dostalo a utvrdilo mě to v napsání tohoto článku. Od té doby mi na ICQ píše každou minutu „prosim“ a smutného smajlíka. Tak to je konec. Pokud byste mi chtěli napsat na ICQ o cheaty, neváhejte a napište, rád tu zveřejním další jména a ICQ 😀 Jeho ICQ je 322-540-234 a na GameParku používá nick Eli[T]e~{U}~Fakinho.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments