Články – zbraně a bonusy

Po článku s názvem „Ranky – Levely“ vychází další díl, ve kterém si co nejvíce popíšeme Zbraně. Ke každé zbrani samozřejmě nesmí chybět ani komentář, obrázek a seznam bonusů v podobě obrázku.

V tomto článku naleznete všechny zbraně, které ve hře naleznete. Nezabýval jsem se však granáty, o těch mohu článek napsat jindy.

Nebylo by od věci si u každé zbraně napsat jak daleko dostřelí, jakou ráži má a nebo jakou rychlostí střílí. Samozřejmě tomu ve hře může být trochu jinak, řídil jsem se dle reálných údajů. Zbraně se ale těm reálným velmi podobají, tedy kromě AK-47, které ve hře vypadá jinak.

V komentáři se dozvíte například to, s jakým bonusem tvoří silnou dvojci nebo také jakým způsobem střílí či u jakého levelu ji použít.

Tento článek o zbraních sice vyšel již asi před dvěmy dny, počkal jsem si ale na zveřejní článku, ve kterém se dozvíme ty nejdůležitější informace právě o bonusech, které si můžete na zbraně přidat. U každého bonusu je samozřejmě obrázek a opět nesmí chybět ani obrázek samotného bonusu.

Doufám, že díky těmto článkům se dozvíte alespoň nové informace nebo vám k něčemu pomůže. Naším dalším článkem jsou singleplayerové mise. Na tento článek se můžete těšit kolem 18. března. Do té doby zůstaňte s našim webem

Články:

  • Zbraně
  • Bonusy
Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments