Crossfire PrizeFight Challenge

Před několika okamžiky skončila jedna z největších a nejprestižnějších lanek v Evropě, které se zůčastnil i náš doposud nejlepší tým eSuba. Jak dopadla eSuba a jak skončil celý turnaj se dozvíte v této novince.

Byl to turnaj plný zvratů a emocí. Pozvánku dostalo 12 klanů a vyhrát mohl jen jeden, ten nejlepší. Náš český klan eSuba byl rozlosován do velice těžké skupiny na své kvality a nedopadlo to tak, jak by si každý přál. Vypadli v základní skupině těsnou prohrou proti DigitalMind (9:11) a Doubleslash (7:11). Přestože nepostoupili ze základní skupiny můžeme být na ně pyšní, že se vůbec probojovali na lanku takové kvality. Určitě si eSuba odnesla plno zážitků a zkušeností, které se určitě projevý.

Vítězem se stal klan Dignitas, který ve finále porazil SPEED-LINK 2:1 na mapy (hrály se 3 mapy dawnville, toujane a burgundy). Na mapě dawnville SPEED-LINK velice zaspaly a za útok podlehly Dignitas 8:2. Dignitas pak bez problémů dotáhla mapu do vítězného konce. Druhou mapu toujane se SPEED-LINK vzchopily a vyhrály. rozhodovala třetí mapa burgundy, kterou dignitas po dobrém začátku udžely a staly se historicky prvním vítězem Crossfire LAN ve hře Call of Duty 2.

O třetí místo se popraly klany WHO Crew a TMPClan (H2k). Velice zajímavý zápas, jelikož to byl poslední zápas v kariéře jednoho z hráčů (spíše CoD legendy) kickra z klanu WHO Crew. Svoji kariéru zakončil velmi pěkně. Na mapě Dawnville po několika kolech za stavu 10:7 pro H2k (tudíž stačil týmu H2k pouze jediný bod) pomohl kickr velice svému týmu a neuvěřitelně srovnaly výsledek na 10:10 a šlo se do strhujícího prodloužení, které se hrálo 3 kola za každou stranu. WHO Crew ale za obranu uhrály nádherné skóre 3:0 a stačil jim jediný bod k vítězství… Nastalo rozhodující kolo, kde přinesl osud kickrovi nádherné zakončení své kariéry. Zůstal sám se snipou proti jednomu (v tu dobu bych nechtěl být ani na moment v jeho kůži). Kickr si moc dobře uvědomoval, že drží v rukou osud celého týmu a zachoval se velmi rozvážně. Položil na plant „B“ a oběhl protihráče přes německý respawn a při pokusu nepřítele zneškodnit bombu chladnokrevně zamířil a několika přesnými zásahy poslal soupeře ke dnu. Poté šla slyšet obrovská radost ze strany WHO Crew až na komentátorské stanoviště. WHO Crew mohly oslavovat nádherné 3. místo a pěknou peněžní odměnu.

Konečný výsledek turnaje je tedy následující:

  • – Dignitas €3,000
  • – Speed-link
  • – WHO Crew
    • Vítezným týmům gratuluji a kickrovi přeji GL v RL.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments