cssource.cz a eSuba

eSuba uzavírá občanské sdružení s mediální spolupráci s portálem zaměřující se na jednu z nejoblíbenejších her 21. století – Counter Strike: Source. Tento portál nese název cssource.cz a působí na scéně dlouhou dobu a jeho kvalita je na velice vysoké úrovni.

„Pokud chcete vědět jak eSuba vyjádřila svou mediální spolupráci s portálem cssource.cz čtete zde:

V cestě za lepšími podmínkami, větší návštěvností a oblíbeností u Vás, čtenářů, stojí hodiny a dny práce. Takové hodiny a dny práce tráví i pánové z cssource.cz, kde se každý den můžete dočíst aktuální dění ze hry Counter Strike: Source, různé reportáže, rozhovory, ale provozují také vlastní public servery pro tuto hru.

K ještě větší oblibě se jim pokusí pomoci i eSuba. Ta dnešním dnem uzavírá mediální partnerství s portálem cssource.cz, které spočívá ve větší propagaci obou subjektů. Od dnešního dne tedy můžete vidět na našich stránkách bannery tohoto portálu, dále se zde častěji objeví novinky z této hry a nebo speciální rozhovory s našimi hráči.

Druhá strana pak bude přinášet novinky o dění v eSubě, bude dělat pozápasové rozhovory s naší CS:S sekcí, plně obsazovat náš tým do jejich turnajů a také pořádat turnaje pod záštitou eSuby.

Hodně štěstí a úspěchů do nového roku přejí portálu cssource.cz členové eSuby.HAL3000.“

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments