Čtvrté DLC pro Call of Duty: Black Ops v přípravě

Ano, je to tak. Spekulace se potvrdily. Activision opět řádí jako černá ruka. Jinak řečeno, brzy nás čeká v pořadí již čtvrtý stahovatelný obsah pro CoD: Black Ops, tentokrát s názvem Rezurrection. Nedočkáme se však čtyř multiplayerových map a jedné zombie řezničiny, jako tomu bylo doposud. Toto DLC bude kompletně složené z pěti zombie map.

Samo o sobě by to byla paráda. Problém je, že z těch pěti map bude nová jenom jedna, konkrétně Moon odehrávající se na měsíci (na oficiálním webu je k vidění pár screenshotů). Další čtyři kousky jsou prachsprostě překopírované z pátého CoD, World at War. A samozřejmě nebude DLC zdarma, ale za klasickou cenu, tedy obvykle přemrštěných 1200 Microsoft bodů. I v tomto případě má samozřejmě Xbox 360 měsíční exkluzivitu, přičemž se na něm Rezurrection objeví 23. sprna. Ostatní platformy se tedy dočkají přibližně o měsíc později, ale za stejnou cenu.

Zombíků sice není nikdy dost, ale tohle DLC na nás působí jako vztyčený prostředníček všem fanouškům a naprosto očividný, bohužel však dost pochopitelný a osvědčeý způsob, jak z lidí vytáhnout další a další prachy. Otázka do diskuze: Co si o tom myslíte vy?

Štítky: , | Rubriky: Call of Duty: Black Ops
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments