Další skiny jsou tu!

Jak jsem slíbil, tak jsem udělal. Dnešním dnem začíná platit nové „pravidlo“ na přidávání skinů na web tak, abyste nečekali na nové skiny a přitom jich tu nebylo až moc. Pojďme se ale ohlédnout za novými skiny…

Vezmeme to tedy od posledního, který nese název Ze_limper’s MP5 a jak už z názvu skinu můžeme poznat, jedná se o změnu MP „pětky“. Pokud budeme pokračovat, narazíme na skin, který změní oblébené „ákáčko“.

Dalším skinem je SAS Cam Paint a hned za ním je skin s celkem složitým názvem, za to vás může docela pobavit, terče do kterých střílíte se sice nezmění, ale postava na nich se promění na vcelku zajímavou postavu. V pořadí již pátým skinem se stává Red Dot ACOG, což je ne moc velký mód, jeho velikost je pouhých 446 KB, ale sniperku změní pěkně!

No a teď trošku odbočíme od uniforem a zbraní a přejdeme na zajímavou věc, na počítače. Ano, opravdu tento mód změní PC ve hře za nové LCD, ale jaký je na nich OS už opravdu nevíme :). A jako poslední skin dnes přidaný je skin s názvem McButterpants Camo Pack, který změní určitě více než jednu zbraň ve hře..

Doufám, že se skiny budou líbit a pokud se najde nějaký další zajímavý skin, určitě bude během tohoto víkendu přidán. Všechny skiny si můžete prohlédnout v sekci Skiny.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments