Double-XP víkend, problémy s DLC a zajímavé statistiky

V poslední době se toho ohledně Call of Duty: Black Ops děje vážně dost. v první řadě oznámilo studio Treyarch první Double-XP víkend, a to už tento týden. Takže pokud si z jakéhokoliv důvodu potřebujete v multiplayeru nahnat zkušenosti, připravte se v rozmezí 4. a 6. února hrát až do zbláznění, a to na jakékoliv platformě.

další významná novinka se týká DLC First Strike, jež vyšlo včera exkluzivně pro Xbox 360. Hráči totiž hlásí problémy, a nejen že si každý musí dávat bacha na to, jestli uvedl správnou jazykovou verzi, ale ještě není možnost stáhnout si DLC přímo v konzoli z Xbox LIVE Marketplace. Jediná možnost je v in-game obchodě přímo ve hře nebo na PC skrz oficiální web Xboxu. Zdůrazňujeme, že tentokrát je v tom Treyarch nevinně, za všechno může Microsoft, jenž snad maká na odstranění tohoto problému. Každopádně, nás už ty potíže nějak nepřekvapují.

No a nakonec zveřejnil komunitní manažer Treyarchu, Josh Olin, na svém Twitteru zajímavý obrázek statistik, na kterém můžete vidět třeba to, že nejoblíbenější zbraně jsou Galil, AK-74u a Famas, nejpoužívanější perky zase Lightweight, Sleight of hand a Marathon (autor novinky je mimochodem používá taky), a na onom obrázku (k vidění třeba na Zing.cz) můžete vidět i počet headshotů nebo zničených aut.

Štítky: , | Rubriky: Call of Duty: Black Ops
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments