eSuba jde do světa

Jen málokdo si nevšiml že Call of Duty 2 sekce eSuby si v evropě nevede nejhůř. V této novince (spíše článku) vám shrnu, jaké měli v poslední době úspěchy a co je čeká v blízké budoucnosti.

Asi všichni už víte, že eSuba patří k našim nejlepším klanům a zatím nenašla v ČR pořádného konkurenta, což dokazuje jasné vítězství na posledních offline ale i online akcích. Konkurent se možná rýsuje z nového squadu inteRaction ale k věci… nedávno eSuba vyhrála 3 evropské cupy za sebou (Xfire Invite Cup, CUPPERS cup a ten nejzásadnější ClanBase OpenCup Premier League) a na výbornou reprezentují české barvy… toto se událo v době když sem tu nebyl, tudiž se vám omlovám za nezveřejnění těchto důležitých věcí.

Nyní čeká na eSubu prestižní LAN akce Crossfire PrizeFight Challenge v nizozemském Rotterdamu pořádanou belgickým webem xfire.be. Na LANce nebudou chybět klany jako SPEED-LINK, DigitalMind, RAW a mnoho dálších top EU klanů, které se poperou o prize money 3.000 €.

Dálší velká událost je účast v hlavní lize slavné TMGL, v 2. a 3. lize TMGL jsou nasazeny dálší české týmy NecroRaisers, inteRaction a F4t4l!ty… všem samozřejmě patří popřát hodně štěstí a připomínám, že od dnes vás zase budu informovat o tom nejdůležitějším z CoD2 scény.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments