LYNX.CoD2 mezihernový turnaj 5/06 – výsledky

Přináším vám čerstvé výsledky z dnešního mezihernového turnaje v Call of Duty 2. Vítězem se stal zaslouženě CZklan, který se na turnaj pečlivě připravoval.

Ze základní skupiny CZklan vyšel bez zaváhání a probojoval se až do semifinále kde narazil na klan nEophyte.INTEL, kteří vedli za útok na railyardu tuším 1:6, ale CZklan se včas schopil a otočil celý zápas ve svůj prospěch (11:8) a postoupil do finále, kde ho čekal tým SkyRiders. Bohužel jsem finále už neviděl, jelikož jsem si dal na velmi tučný oběd 4 piva s kamarády a můj žaludek to moc dobře neunášel, po příchodu mého spoluhráče z klanu jsme shlédli semifinálový zápas CZklan vs nEph., prohodily pár slov a byl jsem rád že už jdu domu :). Nyní ležím v posteli a píšu tuto kostrbatou newsku. Můj nešťastný příběh jsem vám napsal a k finálovému zápasu vám můžu říci jen to, že CZklan si poradil se SkyRiders celkovým počtem bodů 11:10.

Celkový turnaj tedy dopadl takto:

  • – CZklan
  • – SkyRiders
  • – nEophyte.INTEL

Vítězným týmům gratuluji za skvělý výkon a doufám, že dálší mezihernový turnaj bude pro mě příznivější a budu vám pak moci poskytnout rozsáhlejší report 😉

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments