Máte Xfire? Přidejte se k nám do skupiny!

Pokud používáte herní aplikaci Xfire, tak určitě víte, že se můžete přidávat do skupin, klanů a podobně. Tak jsme si také jsme si založili vlastní skupinu s názvem CoD4.cz & CoD5.cz FanSite, do které se můžete přidat vy všichni.

Co vám to přinese?

Po přidání do skupiny budete muset počkat pár minut, než vás schválím (přijmu), poté se ve vašem kontakt listu vytvoří jakási nová složka, kde uvidíte všechny naše členy, budete jim moci napsat (třeba pozvánky na mixy nebo jestli nezahraje Co-Op, cokoli jiného) uvidíte jakou hru zrovna hrají, na jakém serveru a další zajímavosti.

Tak neváhejte a přidejte se k nám do skupiny. (po kliknutí na odkaz se musíte přihlásit a poté se vám odkreje odkaz „Join“)

Pro ty co Xfire nemají nebo ho dokonce neznají, doporučuji stáhnout, registrovat, nainstalovat a začít používat :). Program neslouží jen ke komunikaci (textové a hlasové), ale počítá vám, jak dlouho jakou hru hrajete a v profilu pak můžete sledovat nahrané hodiny. Dále také umí dělat screeny, které pak nahraje na váš profil a sdílí ho vaši přátelé, umí nahrávat videa, které pak nahraje na váš profil a sdílí ho s přáteli, také umí udělat živé vysílání! Ano, vy hrajete a v přímém přenosu se na vás může kdokoli z celého světa dívat a chatovat s vámi :).

Xfire je jedna z nejlepších herních aplikací a je zcela zdarma, tak proč ji nezkusit ještě dnes?

  • Download – 5.4 MB
  • Registrace – zdarma
  • Ukázka profilu – můj profil s ukázkou statistik nahraných hodin, screenshoty…

Dotazy, nápady mi pište do komentářů.

Štítky: , | Rubriky: Call of Duty 5: World at War
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments