Nefungují vám modifikace či dokonce celá hra?

Často se v komentářích různých novinek o modifikacích setkáváme s tím, že někomu z vás nefungují mody do hry (vypisují chybu). V drtivé většině případů za to mohou různá jiná „vylepšení“ do hry, které hru rozvrtají a znemožní funkčnost jiných addonů.

Reinstalace hry v tomto případě nic neřeší, protože se přepíšou pouze soubory základní, další soubory (nové mapy, modifikace…) však nikoliv. Přitom stačí vymazat pouze pár souborů ve složce Main, které tam nemají co dělat. Po čisté instalaci by měla složka Main obsahovat pouze:

Složky: players, save

Soubory: hunkusage.dat, iw_00.iwd, iw_01.iwd, iw_02.iwd, iw_03.iwd, iw_04.iwd, iw_05.iwd, iw_06.iwd, iw_07.iwd, iw_08.iwd, iw_09.iwd, iw_10.iwd, iw_11.iwd, iw_12.iwd, iw_13.iwd, iw_14.iwd, localized_english_iw00.iwd, localized_english_iw01.iwd, localized_english_iw02.iwd, localized_english_iw03.iwd, localized_english_iw04.iwd, localized_english_iw05.iwd, localized_english_iw06.iwd, localized_english_iw07.iwd, localized_english_iw08.iwd, localized_english_iw09.iwd, localized_english_iw10.iwd, localized_english_iw11.iwd

Pokud vám však stále nějaká modifikace či mapa nefunguje, je problém zřejmě ve verzi hry (dnes je doporučeno používat v1.3), někdy za to může i česká verze hry, která má mírně odlišnou strukturu souborů. V tom případě se nedá nic dělat, snad jedině obstarat si anglickou verzi hry.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments