Nejnovější informace o nových mapách!

Konečně jsme se dočkali informací, ve kterých se dozvíme to nejdůležitější o všech čtyřech mapách, které mají zanedlouho vyjít – bohužel jen na Xbox 360 a PS3 konzole. Ke každé nové mapce je i video, ve kterém uvidíte co mapa nabízí a jak je mapa vůbec vypadá. Od posledních informací, které jsme nedávno uvedli jsou mapy celkem stejné, pravděpodobně jsou tedy dřívější informace plně platné.

Informace o mapě jménem Chinatown jsou na světě již asi tři dny, záměrně jsme si ale počkali na to, až budou uveřejněny informace o všech nových mapách. Zpět ale k samotné mapě, která bude novodobou napodobeninou Carentanu, což je velice oblíbená a známá mapa z Call of Duty 2. Uvidíme, zda – li bude tato mapka oblíbená i v novém dílu CoD.

Další z map, mapa Creek bude jak už jsme dříve informovali, hlavně pro snipery. Vypadá to na skalnaté prostředí, co se z toho nakonec vyklube můžete vidět na tomto videu.

Třetí mapka, která nese jméno Broadcast se bude opravdu odehrávat v „televizní stanici“. Tato mapka je napodobenou té, kterou jste hráli i v singleplayeru. Mapa je trošku upravená, před budovu přibylo nové parkoviště a další menší věcičky. Pokud si chcete tuto mapku prohlédnout, stáhněte si toto video.

Poslední mapkou z celkového počtu čtyř map se stává mapka se jménem Killhouse, která již díky názvu může vzbuzovat dojem toho, že se v ní bude hodně zabíjet. Mapa je udělaná tak, aby tomu tak bylo, jestli tomu ale tak opravdu bude, musíte již zajistit vy, hráči Call of Duty 4. Pokud nechcete stahovat další video, můžete si prohlédnout tento obrázek. Samozřejmě jsme ale nezapoměli ani na video, které si můžete neomezenou rychlostí stáhnout z našeho download systému videí.

Přeci jenom ale nebyly všechny informace v minulé novince o nových mapách pravdivé. Vývojáři všechny mapy vypustí ke stažení na akcích Xbox Live a PlayStation Network Store. Jestli se vývojáři z Infinity Ward rozhodnou vytvořit takovéto mapy i pro PC verze, se zatím neví. Doufejme ale, že ano. Byla by to totiž velká škoda. Nebylo by se ale čemu divit, jelikož to je způsobeno hlavně tím, že na PC verzích je nejvíce cracknutých (nelegálních) her. Pokud budou uvolněny další informace, samozřejmě o tom budete co nejdříve informováni.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments