Nové mapy na našem serveru!

Již nějaký čas můžete na našem serveru hrát nové mapy! Každý den se snažíme přidat minimálně jednu mapu, k dnešnímu dni si jich na našem serveru můžete zahrát celkem 9!

Na serveru naleznete různé druhy map. Začneme například letní mapkou, kterou si jistě mnozí z vás pamatují z Call of Duty 2. Jedná se o mapu jménem mp_qmx_matmata. Není to sice 100% kopie, určitě si ji ale zamilujete. Do některých budov můžete jednoduše vstoupit, některá místečka jsou více rozlehlá a další nové možnosti.

Abych tu ale nepsal jen o jedné mapě, budu pokračovat dále. Na serveru si zahrajete i další mapy z CoD 2, a to mp_burgundy_bulls, což jsou staré známé Burgundy. Dále pak mp_toujane_beta, které asi představovat nemusím, a také prozatím poslední mp_zom_carentan.

Hodně oblíbená mapa je taktéž tzv. „výtah“, v originálním názvu mp_vertical, ve které se nacházíte v menším městečku se spousty budov. V jedné z nich se pak nachází funkční výtah, ve kterém probíhají tuhé bitvy.

Server ale také nabízí např. mapy mp_locality, mp_downtown, mp_matroska a mp_meanstreet2, které také stojí alespoň za vyzkoušení!

Mapy budou i nadále přibývat a jaké mapy to budou? To je jen a jen na vás! Budeme rádi, když do komentářů budete psát, jaké mapy by se vám na našem server líbily. Určitě se nějak domluvíme a zanedlouho se ta „vaše“ mapka ukáže i na našem serveru!

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments