Nové oficiální mapy jsou na cestě

Tato zpráva určitě potěší ty, které už nebaví hrát stále dokola ty samé mapy a chtějí vyzkoušet něco jiného, nového. Potěšíme majitele konzolí Xbox 360 a PS3. Jestli budou nové mapy i pro PC jsme se od Infinity Ward nedozvěděli.

Mapy ale nebudou zadarmo! Jestli budou něco stát i ve verzi pro PC se zatím neví. U těchto dvou verzí je to ale téměř jisté. Cenu vývojáři také zatím nezvěřejnili.

Mezi ostatní mapy přibudou celkem čtyři nové mapky. První mapu, která nese jméno Broadcast určitě znají všichni ti, kteří hráli singleplayer. Pokud si vzpomínáte přestřelku mezi spousta počítači, určitě se vám vybaví i celá mapka. Ano, je to ona! Většina hry se bude odehrávat uvnitř, o hru na střeše ale oklamáni nebudete. Tato mapka bude hlavně výhodná pro hráče, kteří nemají moc v lásce vrtulníky a stíhačky. Naopak se v této mapě bude hodit radar, díky kterému určitě zabijete více nepřátel, jelikož tato mapa nenabízí mnoho míst na útěk. Nabízí ale jiná skvělá místa, např. mnoho chodeb, ve kterých budete opravdu muset dávat pozor, aby vás nepřítel nezabil!

Další dvě mapy se jmenují Creek a Chinatown. První mapa se naopak má odehrávat venku. Prý si ji oblíbí hlavně „snipeři“. Prý se ale nemusíte obávat toho, že vylezete ven a hned vás někdo sejme. No, uvidíme co z toho nakonec vyjde.

Chinatown by se dalo přeložit jako „čínská čtvrť“, ale více o této mapě nevíme. Žádné další informace ani screeny nebyly k této mapě uveřejněny. Doufáme ale, že bude stát zato! Pokud se bude opravdu odehrávat v nějaké „čínské čtvrti“, můžeme očekávat zajímavé diskuse a i samotná hra bude zajímavá.

Poslední z těchto čtyř map byla pojmenována jako Killhouse. Z názvu můžeme hádat, že se většina hry bude odehrávat uvnitř. Více ale ani k této mapě nevíme. Všechny další informace nebyly zatím do světa vypuštěny a tak si musíme na další info ještě počkat.

Datum, kdy mají mapy vyjít se zatím neví, můžeme ale očekávat, že to bude brzo. Doufejme, že se konečně dočkáme i nových map pro PC verzi a budeme si tak moct i my užít nové, velmi zajímavé mapky. Pokud budou uvolněny další informace, samozřejmě o tom budete informováni.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments