Po menších mapách ke stažení i sniper mapy

Včera se s mapami doslova „roztrhl pytel“ a vypadlo z něj hned několik menších map pro CoD 4 a protože hodně z vás má rádo i ty větší mapy, přinášíme vám mapy, které jsou dělané přímo pro snipery.

obrobrobr

Určitě mnozí z vás budou konečně rádi za tyto mapy. Konečně si budete moci „zasnajprovat“ na nových větších mapách. Všechny mapy zatím fungují jen na TDM (sniper only) módu, ale časem přijdou nové velké mapky, na kterých určitě parádně zapaříte.

A co že tu máme za nové mapky? Krom dvou nových menších map tu jsou 4 již zmiňované sniper mapy. První dvě mapky jsou pravděpodobně od stejného autora a jejich celková velikost je 65.5 MB. Mapy si jsou celkem podobné, obě dve se hrají na skalách u nějaké řeky či jezera.

Další dvě sniper mapky pochází taktéž pravděpodobně od stejného autora. První z těchto map má tu výhodu, že je rozdělena na dvě půlky a nemůžete přejít na stranu soupeře, na každé straně je samozřejmě dost věcí a kopečků ke krytí. Druhá z těchto dvou map se odehrává na letišti, tentokrát je celkem jisté, že jste odděleni řekou, takže taktéž nemůžete přejí na stranu soupeře, ale zdá se mi, že je tu nějak méně objektů za které se můžete krýt, ale to už posuďte sami 🙂

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments