Přehled nových map

Po pár dnech tu máme další novinku. V poslední době sice mají novinky o CoD 4 dovolenou, ale i tak tu pro Vás nějakou máme, a bude jich víc!

Začal bych tedy mapou, která dosavadně vede, a to ve velikosti! Klasické mapy mají od 20 do 40 MB ale tato mapa, která nese jméno Sharqui BETA 1 a její velikost činní 57.07 MB, což ji tedy řadína první místo ve velikosti map, které můžete stahovat z našeho webu. A kdo že tuto mapu vytvořil? Mapu vytvořili dva pravděpodobně bývalí hráči hry Battlefield 2, Zeroy a Chaz. Ti z Vás, kteří tuto hru hrají určitě tuto mapku znají a komu se líbí, má konečně možnost si ji zahrát i v Call of Duty 4.

Ale abychom si tu nepsali jen o mapách, které nejsou od českých „ručiček“, máme tu dvě nové mapy od KukuXclanu! Jsou to dvě mapy, které nesou název mp_precision a mp_dainty. Z obrázků, které můžete vidět na jejich webu se jedná o A!M mapy. Tyto mapky se stáhnou automaticky po připojení na KukuXclan server, jehož IP je 77.48.19.223:28975. Mapy se jim celkem povedli, nemyslíte?

Mapy na tomto webu neustále přibývají a pokud chcete přispět i svou mapou, kompletní info + odkaz na stažení mapy, zasílejte na mail kings-cod4@callofduty2.cz

Mapky si samozřejmě můžete prohlédnoust a stáhnout v naší databázi map. Nově byla vytvořena i sekce Mapy pro snipery, aby se Vám ty mapy tolik nepletli

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments