Přehrávač dem pro CoD 2

Dnešním tématem bude přehrávání dem (video záznamů natočených prostřednictvím konzole) pomocí prográmku COD PLAYER. Tento prográmek je natolik známý, že jej nemusím ani představovat.


Popis: Je to vlastně univerzální aplikace, pro všechny Call of duty: COD 1, COD: UO a nově také s podporou dm1 souborů, které používá COD2. Tento prográmek v nové verzi 0.98 a zvládá různé efekty při přehrávání: ukončení (klávesa end), zastavení přehrávání (0), normální rychlost přehrávání (5), změna pohledu na 3D (3), rychlé přehrávání (6), pomalé přehrávání (4), ultra pomalé (2), ultra rychlé (8). Parametry pro rychlosti jednotlivých přehrávání jsou plně nastavitelné.

Moje zkušenost: Tento prográmek má zásadní nevýhodu a to tuto: Hra musí být řádně nainstalovaná – CODplayer bere informace z registrů po řádné instalaci. Tady je můj návod, jak to obejít: Držme se na chvílí toho, že když chceme přehrávat demo, které jsme natočili ve verzi 1.2 a máme v PC více než 1 verzi hry tak musíme provézt změnu v registrech. Dejte Start ->Spustit…->napíšeme regedit, teď HKEY_LOCAL_MACHINE ->SOFTWARE ->Activisoin->Call of Duty 2 a máme tu 2 možnosti:

Jednotlivé hodnoty budeme měnit vždy ručně nebo si celou složku Activision exportujeme a nakopírujeme. Nakopírované soubory vždy spustíme, když budeme potřebovat přehrát demo pomocí COD player v dané verzi. Exportované soubory upravujeme v libovolném obyčejném textovém editoru. Já to mám například takto: mám 3 soubory registru nazvané COD 1.2, COD 1.0, COD 1.3. Pokaždé, když potřebuji v COD player přehrát demo v dané verzi, tak buď si demo překopíruji do složky, kde mám verzi, která je v registrech nebo importuji daný soubor registru, který potřebuji. Poznámka: když chcete do registrů vrátit verzi 1.0 nebo jinou importujte (2x klikněte) na soubor registru např. COD 1.0.

Program stahujte: z Cybopat.net
Domovská stránka: Cybopat.net (sekce Visual Basic)

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments