Přímý přesnos České republiky s Rumunskem

Šest dní po odloženém zápase s Norskem tu máme další bitvu české reprezentace v CoD 4. Tentokrát se hráči střetnou s outsidery skupiny Rumuny. Bude se jedna opět o jasně vyhraný zápas? Nechme se překvapit.

V zápase s Rumuny nás čeká opět mapa mp_vacant, která klukům v posledním zápase seděla a hlavně zafo se na ní vyloženě vyřádil. Druhou mapou bude vcelku nehraná mapa mp_pipeline, která lehce připomíná slavnou mapu mp_depot z hry Call of Duty 1. V zápasech turnajů stylu CODQCUP či CrossFire Q Cup, však tuto mapu vídáme jen velmi málo. Výběr Rumunska je všeobecně považován spíše za slabší tým, proto by si naši měli podle předpokladů připsat opět jasné vítězství.

Bez podpory vás fanoušků a posluchačů bude však cesta k vítězství mnohem těžší, proto vás všechny zvu na náš přímý přenos, který se opět odehraje na vlnách našeho rádia. K tomu, abyste si nás mohli naladit, stačí mít nainstalovaný program Winamp a otevřít v něm odkaz, který vám zde nabízíme. Nebo jednoduše kliknout přímo na našich stránkách na odkaz v pravém panelu.

Clanbase NationsCup XI Groupstage – CZE vs RUM
Začátek přenosu: 19:30 11.02.2008
TeamPlay Radio: http://radio.teamplay.doupe.cz:8000/listen.pls
TeamPlay novinka: Přímý přesnos České republiky s Rumunskem v CoD 4
Mapy: vacant, pipeline

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments