Přímý přesnos České republiky se Slovinskem

Osm dní po jednoznačném vítězství nad slabými Srby nás dnes čeká další Call of Duty 4 show. Tentokrát se naše reprezentace postaví nevyzpytatelným Slovincům. Jak celý zápas dopadne? Nechme se překvapit, díky TeamPlay rádiu můžete být u toho i vy!

Minulý týden hladce naše reprezentace přejela téměř občanskou válkou zmítané Srbsko, které i přes obrovské problémy s počtem hráčů a odezvou na serveru nakonec nastoupilo, ale bohužel zápas pro ně znamenal spíše utrpení a ostudu. Češi nedarovali svým soupeřům ani jeden bod a vítězstvím 21:0 navýšili své bodové skóre o další tři bodíky.

Sestava bude tedy opět rozdílná oproti minulým zápasů, což bude jistě velmi zajímavé zejména pro oko, v našem případě ucho, diváka či posluchače. Není třeba upozorňovat, že náš tým má již jistý postup do play-off, berme však tento zápas jako malý test před ostrými souboji v druhé části turnaje.

Proto doufám, že se všichni společně opět sejdeme v 19:00 na vlnách rádia TeamPlay a poženeme opět naše hráče k dalšímu vítězství! K tomu, abyste si nás mohli naladit, stačí mít nainstalovaný program Winamp a otevřít v něm odkaz, který vám zde nabízíme. Nebo jednoduše kliknout na odkaz v pravém panelu.

Odkaz na přímý přenos na Teamplay rádiu – http://radio.teamplay.doupe.cz:8000/listen.pls

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments