Přímý přesnos České republiky se Švédskem v CoD 4

Týden po velmi diskutované prohře se Slovinskem tu máme dnes poslední zápas naší Call of Duty 4 reprezentace v základní skupině ClanBase nationsCupu XI. Čeká nás silný soupeř Švédsko, jehož sestava je tvořena mimojiné vítězi Crossfire Devotii Challenge 4 týmem fnatic. Ti ovšem ješte v žádném zápase dopusud nenastoupili a tak Švédsko zatím v základní skupině nepředvádí vůbec očekávané výkony. Bude právě dnes Švédsko připraveno čelit České republice taky v nejsilnější sestavě? Pro diváky by to bylo určitě hodně atraktivní. Jak se povede našim reprezentantům napravit si pověst mužete společne s námi od 19:00 poslouchat na rádiu Teamplay!

Pravidelní čtenáři a posluchači jistě vědí, že v minulém zápase našich borců jsme doplatili zejména na improvizovanou sestavu. Tento problém byl hojně vyčítán našemu kapitánovi Lukáši ‚leitoN‘ Michálkovi, který si vzal všechny připomínky k srdci a okamžitě se rozhodl sestavu tak říkajíc překopat. Základní pětice zůstala stejná, avšak složení náhradníků doznalo mnoha změn. Z týmu dostali vyhazov neaktivní hráči LICViDO a kecher a nahradila je čerstvá krev v podobě dvou hráčů inteRaction. Vyvolenými se stali Michal ‚misak‘ Valůšek a Robert ‚Jalu‘ Jalůvka.

Jaká bude sestava v tomto zápase zatím není 100% jisté. Předpokládá se, že už by měli naskočit hráči eSuby, kteří minule nemohli hrát kvůli přípravě na CrossFire Devotii Challenge 4, kde nakonec obsadili vynikající třetí místo. Sestava by měla být doufejme v té nejsilnější podobě, je však možné, že naskočí i někdo z lavičky. Sestavu vám samozřejmě ještě upřesníme před samotným začátkem zápasu.

cz CZE vs cz SWE – Přímý přesnos České republiky se Švédskem v CoD 4

Odkaz na Teamplay rádio od 19:00 hod. – http://radio.teamplay.doupe.cz:8000/listen.pls

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments