Přinášíme vám další nové mapy!

Po delší době tu máme další mapky jak z dílny zahraničních autorů, tak z Kukuxclan.cz. Také tu máme nějaké výtvory od Degrofa, který má pod palcem fanstránku CallOfDuty4.sk.

K dnešnímu dni je na našem webu ke stažení celkem 97 map, z toho jich je 20 nových. Většina map je již dostatečně velkých, map, které mají méně jak 30 MB, je to minimum.

Máme tu také další verzi mapy, která je co se velikosti týče královnou. Mapa nese jméno Sharqui Peninsula Day, a její finální verze má velikost 55.08 MB. Tuto mapu také můžete hrát ve hře Battlefield 2, podle níž byla tato mapa do Call of uty 4 vytvořena.

Dále tu máme tu samou mapu, akorát v noční verzi. Její velikost je 52.02 MB a stáhnout si ji můžete zde. Je od stejných autorů, kteří si říkají Zeroy a Chaz. Nejmenší velikost má naopak mapa Gob Rats MW, a to 12.91 MB. Ne vždy ale záleží na počtu megabytů, ale na tom, jakou rozlohu mapa nabízí.

Samozřejmě tu máme i dvě nové mapy od KukuXclanu, které nesou názvy mp_jjs_aim a mp_theroy. Obě mapy jsou navrženy podle map z Call of Duty 2. Tyto a další custom mapy si můžete zahrát na A!M serveru 77.48.19.223:28975. Kompletní info a obrázky a k mapám naleznete přímo na webu klanu. Také zde samozřejmě naleznete i download.

Také představíme mapy od autora jménem Degrof, kterého určitě spousta z vás zná ze stránek CallOfDuty4.sk. Na kontě má již více map a my si představíme jednu z nich. Poslední mapa z jeho dílny se jmenuje mp_locality final, kterou si stáhnete odtud. Velikost mapy je 29.7 MB, což by se dalo ohodnodit na mapu malé až střední velikosti.

A jaké další mapy tu máme? Stačí jednoduše kliknout na tento odkaz a budete přeneseni do databáze map. Do této databáze se dostanete také přes menu.

A říkáte si, kde jsou nějaké sniper mapy? Ty budou na řadě již zítra! Dnes mne ještě čeká další návod, a to Bindy!

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments