Přinese patch 1.6 i nové mapy?

Již pár dní na různých herních portálech a fórech koluje informace o dalším patche. Po verzi 1.5 přichází verze 1.6, o kterém toho zatím opravdu mnoho nevíme. Nikdo totiž oficiálně nepotvrdil, jaké chyby bude opravovat, a zda do hry přinese něco nového. Úprav by se ale určitě mohly dočkat spawny, protože se docela často stává, že se respawnete blízko nepřítele či v nějaké přestřelce. Možná se to stalo i vám, v takovém případě dejte určitě o vědět v komentářích!

S nadcházející verzí 1.6 by mohly přijít i nové tři mapy přímo od vývojářů této hry. Oproti Call of Duty 1 a 2 už vyšla jedna nová vánoční mapka, kterou můžeme nalézt ve verzi 1.4. Zatím se Infinity Ward o tuto hru stará skvěle, a pokud mají být v 1.6 další nové mapy, oblíbenost hry se třeba i zvýší.

O těchto mapách můžeme nadále pouze spekulovat. Neví se ani jistě, zda tyto mapy přijdou zároveň s tímto patchem, anebo budou ke stažení jako nějaký „přídavek“ do hry. Ať už ale vyjdou jakkoliv, rozhodli se vytvořit nějakou mapu, která byla i v předchozích dílech? Určitě by to mnohé z vás potěšilo, kdyby v CoD 4 byl takový Stalingrad nebo Carentan, nemyslíte?

Pokud jste ve hře nalezli nějaké chyby, určitě to pište do komentářů, třeba právě tato chyba bude opravena!

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments