Skiny ke stažení

Od dnešního dne naleznete na našem webu (CoD4.cz) ke stažení i skiny do hry. Tyto skiny vám změní nějakou věc či uniformu daných vojáků nebo skin zbraní atp..

Skiny si stáhnete v klasickém formátu .zip neo .rar, po rozbalení se vytvoří soubor něco.iwd, ten pak nahrajte do složky main (defaultně C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 – Modern Warfare\main) a při příštím spuštění hry by měl skin již plnohodnotně fungovat. Pozor ale na dva soubory v jedné složce, které mění skin stejné věci. Pokud si třeba změníte skin zbraně AK-47, další jiný na tuto zbraň už do složky main nenahrávejte! Pokud chcete skin deaktivovat, stačí ho smazat ze složky main.

V sekci skiny naleznete doposud 6 skinů. Dva skiny MARPAT vám změní skin klasických vojáků a jak už z názvu vyplívá, KOREA REAL skin změní uniformu daných vojáků na pravou „korejskou“ uniformu. Dále se setkáváme s Black Hawk módem od autora „janh95“. Tento mód změní ve hře hned několik skinů vojáků, ostatně to můžete vidět také na těchto obrázcích. No a poslední dva skiny se soustředí na zbraně. První změní skin zbraní M4 a M16 a mód Modernized AK47 skin upraví mp44 na trochu novější.

Skiny, které naleznete ke stažení v download sekci skiny budou postupně přibývat. Tak hurá do stahování.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments