Soutěž: Nejzajímavější screen (1)

Tak jak jsem včera slíbil, také plním. První soutěž je tu, sice až večer, ale přeci.

V této soutěži nebudete potřebovat nic zvláštního, postačí hra a pokud budete chtít screen vylepšit, bude se hodit i nejaký grafický editor 🙂

Zasílat můžete různé zajímavé nebo vtipné screeny z CoD 4, můžete je i trošku vylepšit, ale ne zas mnoho, to pak nebude uznáno.

Šířka a výška obrázku může být jakákoliv, i velikost, ale pouze ve formátech JPG nebo GIF! Všechny obrázky posílejte na mail kings-cod4@callofduty2.cz do 25. ledna 2008, poté se vyberou tři nejlepší. A co musí mail obsahovat? Název obrázku a Váš nick, obrázek zasílejte jako přílohu a každý z Vás může poslat max. dva obrázky.

Tato soutěž je spíše taková testovací, poznáme hlavně jestli bude o soutěže zájem a další soutěže budou spíše typu nejlepší atwork, nejlepší bug hry atd.. Samozřejmě se také změní typ odesílání obrázku, již od přístí soutěže budete moci obrázek jednoduše přidan přes web a ušetřit si tak práci s posíláním mailu.

Doufám, že o soutěže bude zájem a pokud máte nápady na témata, tak pište pište do komentářů 🙂 A kdy že bude ten slibovaný screen dne? Již brzy!

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments