Spousta nových map

Již od včerejšího odpoledne jsem do download sekce mapy začal přidávat nové mapky, které si můžete stáhnout neomezenou rychlostí a tolik kolik jich chcete!

Pojďme si ale o mapách něco napsat.. Začal bych mapou, která nese název PK Harbor. Část názvu je určitě mnohým z vás znám, především z Call of Duty 2. Tato mapa je předělána do CoD 4, takže si můžete užívat již první mapu z minulého dílu i v dílu novějším.

Dále tu najdete mapy různých velikostí, především malé a střední. Jsou tady i mapy veliké. Jedna z nich se jmenuje Canada, jejíž velikost přesahuje 31 MB a mapka by se určitě dala hrát i v CoD 2, jelikož stylově se na to také hodí. Pokud budete stále hledat nějakou velkou mapku, narazíme také na singleplayerovou mapu, která je ve verzi BETA 2. I přesto má již 40.54 MB, což je dosti vysoké číslo, zejména u mapy, která ještě není finální.

Snad všechny mapy fungují na módu Team Deathmatch. Především sniper mapy, které na jiných módech ani nefungují. Inu, chtěli byste hrát Search and Destroy na nějaké sniper mapě? Nevýhodou ale je, že málo map podporuje většinu módu ve hře, hodně map podporuje již výše zmíněné TDM, dále DM nebo SD. Pokud ale neni mapa ve finální verzi, třeba se to v příští změní.

Doufám, že se vám mapy budou líbit. Mnozí z vás ale stále čekají na nějaký ten návod, že? Mohl by být již zítra, ale bez CoD 4 se to těžko dělá, nemyslíte? 🙂

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments