Spouštíme spolupráci s Teamplay czech eSport media

Pro ty z Vás, kteří doposud o tomto, na naše poměry, ojedinělém projektu neslyšeli, jsem si připravil krátké představení. Název projektu, který zní Teamplay: czech eSport media, vystihuje pole působení tohoto projektu. Po vzoru zahraničních eSport media gigantů jako QuadV nebo tgbf.tv se rozhodla parta nadšenců vybudovat svůj vlastní profesionální informační eSports portál propojený s internetovým rádiem zaměřeným hlavně na vysílání zápasů z elektronických sportů. Celý projekt Teamplay zaštiťuje známý portál a magazín všech hráčů Doupe.cz.

Hrstka z Vás jistě již o tomto projektu jistě slyšela, jelikož pánové mají na svém kontě téměř roční testovací období, kdy se potýkali s nejedním problémem, které se povětšinou podařilo vyřešit. 1. 1. 2008 byl nahozen první provizorní web projektu, který běží na systému Nucleus a okamžitě se začalo pracovat na vlastním systému určeném přímo pro potřeby projektu.

Do začátku se vedení Teamplay rozhodlo zaměřit pouze na dva herní tituly a to na starší, ale stále oblíbenou hru Wolfenstein: Enemy Territory a aktuální hit s názvem Call of Duty 4: Modern Warfare. Že to myslí opravdu vážně se ukázalo nedávno, kdy se jako první čeští zástupci stali partnery projektu GamesTV.org, čímž se zařadili po bok kupříkladu uznávaných polských HeadShot.pl.

ClanBase Nations Cup XI živě!

Hned na úvod si dalo vedení TeamPlay předsevzetí, že se pokusí zprostředkovat pro českého diváka zápasy Národních týmu podporovaných her. Svůj slib pánové plní a dnes na svém webu slavnostně oznamují, že se staly oficiálním českým eSports zpravodajstvím letošního ročníku ClanBase Nations Cupu. Hlavní zásluhu na tomto dárku pro české fandy má manažer České reprezentace Tomáš „Cabal“ Podoba, který se podílel na jednání s vedením ClanBase.

Díky projektu TeamPlay se můžete těšit na všechny přímé přenosy zápasů našich reprezentantů v hrách CoD 4 a W:ET, reporty ze zápasů a samozřejmě také podrobné reportáže a statistiky z tohoto turnaje. V plánu jsou rovněž víkendové pořady, ve kterých se budou moderátoři ohlížet za uplynulým hracím týdnem. Těšit se na vás bude ostřílená dvojice Ondřej ‚smOke‘ Báča a Matěj ‚mAty“ Hrunka , kteří Vás zároveň srdečně zvou k poslechu prvních přímých přenosů z ClanBase Nations Cupu XI.

A co to pro vás, naše čtenáře, znamená? Budete mít k dispozici profesionálně zpracované novinky z progamingu, což je zcela jistě obrovská výhoda, neboť poslední dobou se právě progamingová scéna dosti amatérizuje.

WWW: http://teamplay.doupe.cz IRC: #teamplay.cz @ Quakenet

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments