Stahujte nové mapy!

Po delší odmlce opět přicházíme s novými mapami! Momentálně je novinkové sucho, a tak jsme si pro vás připravili ke stažení deset nových map a jejich počet každým dnem narůstá! Jistě tu máme i spoustu „sniperů“, které klasické mapy moc nebaví, a tak se občas dočkáte i nějakých těch sniper map, které jsou jen a jen pro vás! Pojďme tedy k samotnému popisu map

Mezi nejzajímavější mapy jistě patří také mapa se jménem Soccer Arena v2.0, která se odehrává, kde jinde, než na fotbalovém stadionu. Tato mapa si určitě nemůže říct, že je zrovna největší, jistě vás ale bude bavit! Někoho by mohlo mrzet, že je funkční pouze na módech DM a TDM. Mapa ale určitě stojí alespoň za vyzkoušení, nemyslíte? Jen jedno malé upozornění, nezačněte při hře hrát fotbal, to by vás pak každý strefil

Abychom se tu ale nezabývali jen jednou mapou a ostatní nám tu nezačli brečet, představme si jednu velmi zajímavou mapku Charlie Oscar Down, která se může chlubit podporou mnoha módu, mezi které patří například CTFb nebo HQ. Ne všechny mapy tyto módy podporují. Tahle mapka je také velmi členitá, a také se v ní skrývá mnoho zajímavých pozic.

Za povšimnutí také stojí Garena, mapa odehrávající se v jistě všem známé aréně. I když jsem sám mapu nezkoušel, už z obrázku vypadá skvěle a určitě si na ni někteří z vás užijí mnoho zábavy!

Samozřejmě i další mapy stojí za povšimnutí a případné i vyzkoušení. Všech 10 nových map naleznete v naší databázi map, která se bude i nadále rozšiřovat!

Většina těchto map se řadí do kategorie „středně velké“, ale nezapomeňte na to, že super mapa = velká mapa není vždy pravda. I ty nejmenší mapy mohou být mnohdy lepší, než ty větší! Pokud se koukneme na objemovou velikost map, snad žadná neklesla pod 30 MB. Dnes největší mapou se stává Whatif, která v sobě skrývá 51.87 MB souborů.

Pokud někdo neví, jak správně nahrát mapu na server, návod naleznete v sekci Návody -> Jak zprovoznit nové mapy.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments