Stixur2 – legendární fragmovie by MAXXUR

Je tomu přibližně rok, co spatřilo světlo internetu jedno movie jménem Stixur2, které dostávalo výjimečná hodnocení! Po měsíci se však po něm úplně slehla zem – nikdo nebyl schopen najít jediné FTP nebo link na stáhnutí tohoto movie. Nejlepší CoD2 movie, jaké kdy bylo udělané, a najednou se o něm nemluví, skoro nikdo ho nezná a nikde není ke stažení? Jak je to možné? Ani já sám nevím. Nejspíš tím, že si moviemaker Bart „MAXXUR“ Verstrynge na tomhle movie nevylepšuje své ego, jako třeba tvůrce Dark Prophecy nebo Decerta.

Po půl roce hledání a snažení jsem včera večer náhodou narazil na jeden nejmenovaný ruský web, kde jsem vyluštil link na FTP a málem se mi zastavilo srdce, když se movie začalo stahovat. Recenzi na tuhle legendu psát nebudu, udělejte si obrázek sami.

Já jsem lepší video neviděl, a ani žádné, které by se tomuhle přibližovalo. Stixur2 třeba takové Decerto strčí do kapsy jako obal od čokolády.

Až se na tohle movie podíváte minimálně dvakrát, tak napište do komentářů. Tohle video se zapsalo do dějin CoD2 a pořád nebylo překonáno. Jsem moc rád, že se s vámi o tuto velkou událost konečně mohu podělit! Na závěr bych chtěl poděkovat Indymu, díky kterému jsem ho začal hledat. Věnujte 12 minut svého života této kráse!

Streamovaná verze:


Klasická verze:

  • Download (357 MB)
Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments