UPDATE – Proč nefungovala fansite?

Update 2.9.2006: Tak se situace vyřeší přechodem na jiný hosting, který nám snad bude vyhovovat více. Tímto děkujeme stávajícímu hostingu Banan za vstřícnost tím, že nám platbu na celý rok vrátila a umožnila nám situaci dotáhnout k oboustranné spokojenosti.

Určitě víte o co jde. Už přes 24 hodin stránka nefungovala. Poskytovatel našeho webhostingu je Banan, takže až tato fansite nebude fungovat, naléhejte na podpora@banan.cz!

A teď k důvodu. Naše fanstránka má poměrně vysokou návštěvnost, a zároveň i časté stahování souborů. To bohužel generuje dost vysoký traffic. Hosting sice nabízí „neomezený traffic“, avšak ve skutečnosti je značně omezený. Pokud se chystáte kupovat nějaký hosting, cokoliv, jen ne Banan.

Když máme vysoký traffic, tak nás na dvě – tři hodiny vypnou. Jenomže to, co se dělo, nezná meze. Fanstránka nefungovala celých 24 hodin, a to je poněkud drsné, když uvážím, kolik z vás je teď právem naštvaných. Nebojte, my jsme naštvaní mnohem více. Jak tuto situaci vyřešíme? Pravděpodobně budeme muset soubory umisťovat někam jinam, protože vzhledem k tomu, že hosting máme zaplacený na rok dopředu, stěhování BOHUŽEL nepřipadá v úvahu.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments