Velká úprava designu, nové funkce!

Rozhodli jsme se trošku více upravit design, který je nyní kompaktnější a značně modernější (obsahuje také lightbox, který se bude zobrazovat u nových obrázků), tedy více se hodí ke hře odehrávající se v moderní době. Pevně věříme, že se vám bude líbit, své názory samozřejmě pište do komentářů, ať víme, jak moc se změna povedla.

Rádi bychom také upozornili na nové funkce – jedná se hlavně o Vaše recenze, kam můžete psát vlastní recenze na hru, za pozornost stojí i Klanbáze, kam můžete umisťovat nejen vaše klany, aby byly více na očích. A zapomenout nesmíme ani na sekci Servery, kde bude postupem času seznam snad všech českých/slovnských + pár zahraničních serverů. Máte-li zájem, můžete jich i pár přidat, pokud tam třeba ty vaše oblíbené nejsou. Budeme jen a jen rádi!

Uniknout by vám neměl také konečně funkční download systém, díky kterému je možné nejen snadněji vyhledávat downloady (viz. seznam typů v menu), ale také počítat, kolikrát byl daný soubor stažen, což jistě pomůže v diagnostice.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments