Větší mapky konečně ke stažení

Tak jak jsem psal v dřívějších novinkách, větší mapky do CoD 4 jsou tu. Je pravda, že to trvalo pár dní, ale vytvořit mapu není zas tak jednoduché. Ten kdo s tim nemá alespoň nějaké zkušenosti to bude mít s vytvářením určitě těžké.

obrobrobr

Pojďme si ale říci něco o samotných mapách. Větších map se nám tu dnes zatím „nastřádalo“ celkem 6, což je za necelý jeden den dost, nemyslíte? První mapa je klasická mapka, takže bych přešel na další, mnohem zajímavější mapu, která mi připadá spíše jako bludiště. Tato mapa nese jméno OG Junkyard a její velikost je 20.88 MB.

Pokud budeme pokračovat, narazíme na další zajímavou mapu, teda jestli to není „tábořiště se stany“. No a ty další tři mapy? Jedna z těchto map je opravdu velká, také to jde vidět na její velikosti, která je 37.77 MB. Tahle velikost sice za nějakou dobu bude už klasická, ale z dosavadního výběru map je to zatím největší mapa jak ve velikosti, tak v objemu. Poslední mapa se jmenuje Iceworld, i když se mi moc jako zimní mapa nezdá, tedy krom hor kolem mapy, ale jestli je mapa opravdu spojená se zimou, to už vyzkoušejte vy 🙂

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments