Výsledky ankety a další zprávy…

A máme tu výsledky ankety. No, nedopadla moc dobře. Naprostá většina z vás (161 z 296) si hru nekoupí, nýbrž přepálí. A co ostatní? Ti si ji stáhnou z internetu (68 lidí), zakoupí v obchodě (44 lidí) a jen málo z vás si ji předobjedná (23 lidí). My si však myslíme, že pokud hra bude tak dobrá, jak to zatím vypadá, investice do ní by se určitě vyplatila. A co další anketa? Pomocí ní zjistíme, jaký stupeň lokalizace by vám u hry vyhovoval! Tak hlasujte…

Další zpráva se týká nového čísla Levelu, který dnes vyšel. Normálně bychom na něj takhle moc neupozorňovali, ale vzhledem k tomu, že se v něm bude psát i o Call of Duty 2 to už za oznámení stojí. Tohle číslo bude poslední s CD/DVD, od příště si jej můžete koupit jen s DVD. Připomínáme, že cena obou verzí je jednotná – 189 Kč. A komu je to moc, může si za týden koupit Mini-Level, který stojí o mnoho méně.

A poslední zpráva se týká nefunkčních tapet. Opravdu, pro některé mobily tapety nešly stáhnout, za což se omlouváme (thx txfull). Nyní by měly všechny tapety fungovat. Omlouváme se za nepříjemnosti.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments