Zasoutěžte si s CoD4.cz!

Nedávno se v komentářích objevilo, že by někdo rád uvítal soutěže a tak jsem se rozhodl pořádat menší soutěže, ve kterých nepůjde o ceny, ale hlavně o to, že ostatní uvidí co vlastně dokážete a někomu může třeba jít i o slávu.

Soutěže budou vždy probíhat v rozmezí 5 až 7 dní, sedmý den se soutěž vyhodnotí a vyhlásí se výsledky, poté bude na řadě další a další soutěž. Každý týden bude soutěž o něčem jiném, ale nápady také jednou dojdou, tak bych byl rád, kdybyste do komentářů psali jaká témata soutěží mají být a nebo jestli se mají týkat jen CoD 4, nebo můžeme zajít i jinam..

Je tu ale typ soutěže, který bude probíhat každý měsíc. Tato soutěž bude úzce spojena se screenem dne, který se plánuje již brzo. Vy mi jednoduše pošlete podle Vás zajímavý či vtipní screen a já si pak vyberu a zveřejním ho. Na konci měsíce se pak ze všech screenů v tom daném měsící vybere jeden nejlepší a ten pak vyhraje celou anketu v měsíci. První tři se však dostávají do celoročního finále, ve kterém poznáme nejhezčí obrázek roku. A o čem že vlastně ten screen má být? Je to celkem jedno, měl by být ale zajímavý, vtipný atd.., nic v něm ale nesmíte měnit!

První soutěž bude vyhlášena zítra, tak se nechce překvapit 🙂

Určitě se ale ptáte, co bude s výherci? Výherci budou vždy zvěřejněni na tomto webu, k tomu samozřejmě bude přidán jejich výtvor. Dále se pak archvují na tomto webu, ale více neřeknu 🙂 Ještě bych ale mohl prozradit, že k daným anketám se budete moci vyjadřovat (komentovat).

Byl bych také rád, kdybyste do komentářů psali jestli tyto soutěže mají vůbec cenu a popřípadně dodat nějaký nápad jak by se daly vylepšit aby byly ještě zajímavější a zábavnější.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 4: Modern Warfare
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments